Více obrázků

Light Berkey - 2 filtrační vložky + harmonizační karafa a doprava ZDARMA

Doprava zdarma
EAN: 094922528315
Kód: b-BL4X2-BB
7 990,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis:

Přenosné vodní filtry Berkey Light.

Popis produktu Light Berkey - 2 filtrační vložky + harmonizační karafa a doprava ZDARMA

karafa_basic_s_vodou
VÁŠ DÁREK ZDARMA V HODNOTĚ 1.490 Kč - HARMONIZAČNÍ KARAFA VIAHUMAN 1,4l - BASIC
Navýšením počtu filtračních vložek u systému Berkey zvýšíte rychlost filtrace (průtoku) a životnost (kapacitu) filtrů. 

Vzhledem k tomu, že filtrační vložky Black Berkey™ jsou tak účinné, že dokáží z vody odstranit i červené potravinářské barvivo, máte možnost pravidelně testovat funkčnost vašeho systému. Doporučujeme, abyste tento test s červeným potravinářským barvivem provedli hned po prvním smontování filtračního systému. Rovněž doporučujeme, abyste prováděli testování každé tři až šest měsíců a také v případě, že vaše zařízení nebylo nějakou dobu používáno nebo předtím, než je odvezete s sebou na cesty či do zahraničí, abyste měli jistotu, že správně funguje.   
 
Filtrační zařízení je zhotoveno z odolného BPA Free kopolyesteru (neobsahuje škodlivý Bisfenol A). Součástí balení jsou dvě až čtyři filtrační vložky a základna. Systém využívá nejnovějších poznatků a zásoba přefiltrované vody činí více než 10 litrů. Smontované zařízení má výšku 67 cm a průměr válce je 23 cm. Bez základny je výška filtračního systému Berkey Light® 53 cm.
 
Se dvěma filtračními vložkami Black Berkey® má zařízení kapacitu 4 litry za hodinu.* Se čtyřmi filtračními vložkami Black Berkey® dosahuje zařízení kapacity až 8 litrů za hodinu.* 
(* Hodnoty jsou uvedeny z praxe, která se může podstatně lišit od laboratorních testů. Výpočet průtoku dle laboratorních testů vychází z plné horní komory. Při dvou filtračních vložkách je objem přefiltrované vody asi 15 litrů za hodinu, při 4 filtračních vložkách až 30 litrů za hodinu.)

Součástí filtračního zařízení jsou 2ks filtračních vložek.
 
Revoluční filtrační vložky Black Berkey® použité v přenosném zařízení Berkey Light ™ se dají čistit a slouží k odstraňování nebo snižování kontaminace viry, patogenními bakteriemi, cystami a parazity. Filtrační válce rovněž eliminují škodlivé chemické látky, jako jsou herbicidy, pesticidy, těkavé organické sloučeniny, organická rozpouštědla, radon 222 a trihalometany. Dále snižují obsah rzi, bahna, sedimentů a zdraví škodlivých kovů jako je olovo a rtuť. 
 
Zařízení je navrženo jak pro použití v domácnosti, tak na chaty / chalupy nebo při cestování, během pobytu v přírodě a při nečekaných mimořádných událostech, kdy je třeba přefiltrovat kontaminovanou vodu. Tento výkonný systém vyčistí jak upravenou, tak neupravenou vodu i z nekontrolovaných zdrojů, jako jsou jezera, potoky, rybníky, případně vodu z veřejných zdrojů v zemích, kde nejsou příliš přísné předpisy pro kvalitu pitné vody.

* Veškeré případné placené testy a rozbory vody v souvislosti s filtračními systémy Berkey provedené ze strany kupujícího si bez výjimky kupující objednává a hradí na vlastní účet. Kupujícímu nevzniká nárok na úhradu nákladů za tyto provedené testy a rozbory a to ani v případě, kdy kupující platně odstoupí od kupní smlouvy a bude mu vrácena plná výše kupní ceny.


Výhody filtračních vložek Black Berkey™


Dlouhá životnost
Není nutné kupovat drahé filtry na jedno použití. Filtrační vložky Black Berkey™ lze čistit! 
Sníží-li se průtok filtrované vody, stačí očistit filtrační vložky Black Berkey™ pod tekoucí vodou pomocí hrubé části houbičky na nádobí, znovu je instalovat a váš systém bude opět připraven filtrovat vodu. Každá filtrační vložka dokáže přefiltrovat více než 11 350 litrů vody (u dvou válců je to více než 22 700 litrů) a poskytovat vám řadu let čistou a zdravotně nezávadnou vodu. 

Testování účinnosti
Vzhledem k tomu, že filtrační vložky Black Berkey™ jsou tak účinné, že dokáží z vody odstranit i červené potravinářské barvivo, máte možnost pravidelně testovat funkčnost vašeho systému. Doporučujeme, abyste tento test s červeným potravinářským barvivem provedli hned po prvním smontování filtračního systému. Rovněž doporučujeme, abyste prováděli testování každé tři až šest měsíců a také v případě, že vaše zařízení nebylo nějakou dobu používáno nebo předtím, než je odvezete s sebou na cesty či do zahraničí, abyste měli jistotu, že správně funguje. 
Filtrační systém Black Berkey™ byl testován státními laboratořemi s akreditací EPA a výsledky předčily normy NSF/ANSI 53.Video: Berkey Light

(Stručný překlad videa) Lehký, průhledný a přenosný filtrační systém Berkey Light s hmotností 3 kg, průměrem 23 cm a výškou jen 67 cm zabere minimum místa. Objem je 10 l a se dvěma filtračními vložkami dokáže vyčistit přes 360 litrů vody za 24 h. (Lze rozšířit na 720 l / den.) Je ideální pro běžné rodiny i menší kolektivy. 
Je vyroben z BPA a BPS free kopolyesteru, který neabsorbuje ani neuvolňuje jakékoli chutě či vůně. 
Dlouhodobě odolává poškození či rozbití, což ho předurčuje jak pro použití v interiéru, tak venku během kempování apod. V případě ohrožení poslouží 100 až 200 lidem. Průhlednost umožňuje vidět, kolik vody je potřeba doplnit. S podstavcem lze plnit sklenice vodou bez nutnosti umístění filtru na okraj stolu. 
(Volitelnou možností je osvětlená základna.) 
Berkey Light je nejekonomičtější systém filtrace vody. 

Parametry produktu Light Berkey - 2 filtrační vložky + harmonizační karafa a doprava ZDARMA

Materiál BPA free kopolyester
Objem vody 10 litrů
Počet vložek 2 filtrační vložky
Průměr 23 cm
Přefiltrovaný objem 4 litry za hodinu (dle praxe)
Výška komory 67 cm
Záruka 5/2 filtrační zařízení/vložky