Více obrázků

Black Berkey - náhradní filtrační vložky

EAN: 094922528292
Kód: b-BB9-2

Popis:

Black Berkey - náhradní filtrační vložky, sada obsahuje 2 ks.

Popis produktu Black Berkey - náhradní filtrační vložky  • Filtrační vložky Black Berkey™ jsou dokonalejší než kterékoli jiné dostupné gravitační filtry. 
  • Mikropóry uvnitř filtračních vložek Black Berkey™ jsou tak malé, že jimi neprojdou žádné patogenní bakterie. 
  • Filtrační vložky Black Berkey™ jsou tak účinné, že dokáží odstranit z vody i mikroskopické červené potravinářské barvivo, ale přitom v ní ponechají zdraví prospěšné minerály, které tělo potřebuje. Prakticky žádné jiné filtrační systémy takové účinnosti nedosahují. 
  • Výkonné filtrační vložky Black Berkey™ rovněž odstraňují výskyt bakterií, patogenních cyst, parazitů, škodlivých nebo nechtěných chemikálií, jako jsou např.: herbicidy a pesticidy, těkavé látky, čisticí prostředky, organická rozpouštědla, zákal, trihalometany, bahno, sedimenty, těžké kovy, nepříjemná chuť a zápach; ve vodě však přesto zůstávají zdraví prospěšné minerály, které tělo potřebuje.
 

 

Účinnost filtrů Black Berkery: (vlastnosti předčí platné normy)

Míra odstranění kontaminace:

VIRY >99.999 %
PATOGENNÍ BAKTERIE >99.9999%
TRIHALOMETHANY >99.8% (pod hranici detekovatelnou v laboratoři)
ANORGANICKÉ MINERÁLY (např. zbytkový chlór - pod hranici detekovatelnou v laboratoři)
TĚKAVÉ ORGANICKÉ SLOUČENINY (pod hranici detekovatelnou v laboratoři)


Výhody filtračních vložek Black Berkey

DLOUHÁ ŽIVOTNOST
Není nutné kupovat drahé filtry na jedno použití. Filtrační vložky Black Berkey™ lze čistit! 
Sníží-li se průtok filtrované vody, stačí očistit filtrační vložky Black Berkey™ pod tekoucí vodou pomocí hrubé části houbičky na nádobí, znovu je instalovat a váš systém bude opět připraven filtrovat vodu. Každá filtrační vložka dokáže přefiltrovat více než 11 350 litrů vody (u dvou válců je to více než 22 700 litrů) a poskytovat vám řadu let (cca 7 let) čistou a zdravotně nezávadnou vodu. 
 
TESTOVÁNÍ ÚČINNOSTI
Vzhledem k tomu, že filtrační vložky Black Berkey™ jsou tak účinné, že dokáží z vody odstranit i červené potravinářské barvivo, máte možnost pravidelně testovat funkčnost vašeho systému. Doporučujeme, abyste tento test s červeným potravinářským barvivem provedli hned po prvním smontování filtračního systému. Rovněž doporučujeme, abyste prováděli testování každé tři až šest měsíců a také v případě, že vaše zařízení nebylo nějakou dobu používáno nebo předtím, než je odvezete s sebou na cesty či do zahraničí, abyste měli jistotu, že správně funguje. 
Filtrační systém Black Berkey™ byl testován státními laboratořemi s akreditací EPA a výsledky předčily normy NSF/ANSI 53.


Balení obsahuje 2ks filtračních vložek.
 

 

Parametry produktu Black Berkey - náhradní filtrační vložky

Záruka 2 roky