Více obrázků

Black Berkey Primer

EAN: 094922347909
Kód: b-PRIMER-BBP

Popis:

Black Berkey Primer™ je ruční pumpička, která připraví k provozu filtrační vložky Black Berkey™ bez nutnosti připojení k vodovodu nebo k hadici s tlakovou vodou.

Popis produktu Black Berkey Primer

Co je Black Berkey Primer?

Pomůcka k primování (vytlačení vzduchu z mikropórů) - Black Berkey Primer™ je ruční pumpička, která připraví k provozu filtrační vložky Black Berkey™ bez nutnosti připojení k vodovodu nebo k hadici s tlakovou vodou. Během této přípravy se filtrační vložky Black Berkey™ napustí vodou a systém pak může kdekoli upravovat vodu, aby byla vhodná ke konzumaci. 
 
Black Berkey Primer™ rovněž čistí (zpětným proudem) filtrační vložky Black Berkey™ pomocí vzduchu místo vody, čímž se pročistí mikropóry ve stěnách filtrační vložky. Čištění filtračních vložek Black Berkey™ plní dva úkoly:  (1) vyčistí póry od nečistot, které se v nich během používání usazují, a (2) omezuje dobu a úsilí nutné k vysušení filtračních vložek před uskladněním.  Navíc každý, kdo má problémy s primováním filtračních vložek z důvodu nedostatku prostoru např. v malém dřezu, může místo toho používat Black Berkey Primer™. 

Jak to funguje?

 
JE TO VELMI JEDNODUCHÉ. 
Video: Berkey Primer a práce s ním

Parametry produktu Black Berkey Primer

Záruka 2 roky