Více obrázků

Láhev Sport Berkey

EAN: 094922528308
Kód: b-SPRT

Popis:

Přenosná láhev na vodu o objemu 650 ml je odolná a ideální pro cestování a cvičení. Láhev je vyrobena z bezpečného BPA free plastu. Součástí láhve je filtr.

Popis produktu Láhev Sport Berkey

 


Láhev Sport Berkey® s vestavěným filtrem na vodu je ideálním prostředkem osobní ochrany na cestách. 

Přenosná filtrační láhev Sport Berkey je určena k odstranění nebo zásadní redukci širokého spektra život ohrožujících kontaminantů z neznámých či nekontrolovaných zdrojů vody včetně jezer, potoků, stojatých vod rybníků nebo vodních zdrojů v cizích zemích, kde normy pro pitnou vodu nedosahují standardu EU či USA.
 
Přenosná filtrační láhev Sport Berkey® odstraňuje nebo redukuje:
  • škodlivé mikroskopické patogeny, ­ toxické chemikálie, ­ trihalometany,
  • těkavé organické sloučeniny, ­detergenty, ­ rezidua léků, ­ pesticidy a herbicidy
  • těžké kovy, ­ nepříjemné pachuti a pachy, ­ zákal­, bahno, ­ sedimenty a chlor
Poznámka: Kompletní seznam kontaminantů (v angličtině), které tento filtr umí odstranit z vody, naleznete v Souborech ke stažení.
 
 


KAPACITA
: Láhev Sport Berkey lze pro dokonalé vyčištění vody naplnit až  160 krát z nekontrolovaných zdrojů nebo až 640 krát vodou z kohoutku (z vodárny).

Filtr nesmí zmrznout, nesmí se sušit v mikrovlnné troubě a nesmí se jím filtrovat horká voda.

* Veškeré případné placené testy a rozbory vody v souvislosti s filtračními systémy Berkey provedené ze strany kupujícího si bez výjimky kupující objednává a hradí na vlastní účet. Kupujícímu nevzniká nárok na úhradu nákladů za tyto provedené testy a rozbory a to ani v případě, kdy kupující platně odstoupí od kupní smlouvy a bude mu vrácena plná výše kupní ceny.

 

Parametry produktu Láhev Sport Berkey

Objem lahve 650 ml
Záruka 2 roky