Image 0

Filtry na pitnou vodu z kohoutku a studny

Pokud máte parazity, cysty, hormony, viry, bakterie nebo jiné částečky ve vaší studně, zde nabízíme spolehlivé řešení jak pít pouze pitnou vodu. Vodní filtry Berkey totiž vodu spolehlivě přefiltrují a zbaví je nejen výše zmíněných problémů, ale také navíc i zápachu, barviv a zbarvení a také pachuti. Můžete si tak dopřát čistou, svěží a chutnou vodu z jakéhokoliv zdroje.

Modely Berkey jsou velmi elegantní a praktické, navíc jsou přenosné, lehké a nemusí být připojeny na elektrickou síť. Vybírat si můžete z více různých modelů a rozměrů. Všechny jsou z vysoce kvalitní leštěné zdravotně nezávadné nerezové oceli.

Koupit na e-shopu

Přenosné vodní filtry bez připojení na elektřinu

Velmi výkonný a všestranný systém vodních filtrů v různých modelech a rozměrech vyčistí upravenou i neupravenou vodu i z takových zdrojů, jako jsou jezera, rybníky, potoky a jiných zdrojů. Využijí je menší a středně velké rodiny, lidé v rekreačních objektech, na výletech, při cestování, dětské tábory a jiné. Filtry na pitnou vodu nejsou totiž připojeny na elektřinu a jsou velmi lehké a přenosné.

Mohlo by vás zajímat: 

vodní filtry na doma i do karavanu