Zdravé a praktické vodní filtry

Vodní filtry odstraňují bakterie, viry, chemikálie, barviva a nečistoty, ale zároveň zanechávají minerály. Filtrují až 8x rychleji a jsou tak právem jedničkou na světě při katastrofách. Filtry se skládají z horní a dolní nádoby a dvou filtračních složek, které lze libovolně dokoupit a nepotřebuje tak tlakovou vodu. Cena za vodní filtry je zlomek nákladů za balenou vodu a ještě se s ním nemusíte tahat a spotřebovávat energii. Filtry v různých modelech jsou velmi výkonné, přenosné a lehké.

Rychlá filtrace vody bez námahy

Jsou velmi zdravé, jelikož sice nechávají v pitné vodě minerály potřebné pro naše tělo a zdraví, ale zbaví je řádně nečistot a mikro částeček jako bakterie, viry a jiné nepříjemné složky. Během několika minut, aniž byste vynaložili velké úsilí, máte čistou a zdravou vodu zbavenou pachuti a zápachu.

čerstvá, zdravá voda pomocí filtrů

Průzračně čistá voda pomocí filtrů

Tyto vodní filtry jsou tak výkonné a účinné, že dokáží odstranit z vody i červené potravinářské barvivo, přičemž zachovají zdraví prospěšné látky a minerály prospěšné pro tělo. Je to úžasné, že jakkoliv zakalenou vodu přefiltruje do průzračné vody jako v lesní studánce.

Navíc jsou tyto filtry rychlé, flexibilní, tedy přenosné, praktické, poskytují zdravou vodu a určitě se finančně vyplatí. Navíc vydrží opravdu mnoho let a mají luxusní vzhled z nerezové oceli. Vodní filtry vám pomůžou s dodržováním pitného režimu. Vodu do práce a školy si můžete nosit ve stylových lahvích nebo si pořiďte termohrnky či termosky.

Mohlo by vás zajímat: