Filtry na vodu, vhodné při haváriích

Vodní filtry, které disponují kohoutkem, odstraňují bakterie, viry, chemikálie a dokonce i pachuť z vody. Dokáží odfiltrovat vodu z jakýchkoliv zdrojů, jako z rybníků, jezírek, studní i jiných zdrojů. Dokáží být skvělým pomocníkem při různých katastrofách, povodních nebo haváriích. Skvěle se hodí na studentské koleje, do kanceláří, na cesty, do karavanů, na chaty či chalupy, ale i do vaší domácnosti.

Vodní filtry zakoupíte v mnoha velikostech, jsou praktické, úsporné, lehké a hlavně přenosné. Nemusí být nikam připojeni a nepotřebujete na ně žádný kabel nebo elektrickou síť. Můžete si je tak převézt kdykoliv a kdekoliv s sebou. Jde o vysoce účinné a ekonomické řešení, se kterým ušetříte a nemusíte tahat balíky čisté pitné vody a podobně. Unikátní technologie filtrů odstraní dokonce i nejmenší mikro částečky nečistot.

Koupit na e-shopu

vodní filtry s kohoutkem

filtry na pitnou vodu

Filtry na pitnou vodu zakoupíte v balení, které obsahuje nerezovou základnu, která se skládá z horní a dolní nádoby. Dále víko, kohoutek a 2 ks filtrační vložek. Další kusy filtračních vložek můžete zakoupit stejně jako ostatní volitelné příslušenství, které je volně dokoupitelné. Filtry se navíc mohou chlubit dlouhou životností, takže vám vydrží opravdu dlouhou dobu a mnoho let. Filtry jsou zdravé, ekonomické, prasktické, lehké, výkonné, flexibilní, přenosné a skvěle se hodí na cesty. V minulosti už se mnohdy osvědčily při filtraci vody ze zakalených a jiných zdrojů. Dokáží totiž odfiltrovat vodu do průhledna z rybníků, jezírek, studní a řek. Ptinou vodu si můžete vychutnat i díky nerezovým lahvím na vodu.