Zdravá voda z filtrů

Zdravé filtry Berkey dokáží spolehlivě přefiltrovat vodu z kohoutku, ze studny, ale také si poradí s vodou z rybníků, jezírek a jiných znečištěných zdrojů. Jsou velmi praktické, ekonomické, elegantní, flexibilní, výkonné a také se osvědčily i v minulosti při haváriích, zemětřesení, katastrofách a jiných situacích, kdy není k dispozici voda z vodovodu.

Navíc můžete pít vodu z elegantního filtru z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli, která je zdravotně nezávadná a také bude atraktivním doplňkem do každé kuchyně. Modely jsou zároveň velmi stabilní, odolné, ale naopak lehké a přenosné. Využít je můžete i na chaty, chalupy, na cesty, do karavanu, na vysokoškolskou kolej, do kancelář nebo jen tak doma.

Image 0

filtrování vody ze studní a jezer

Filtrací vody eliminujete i viry

Systém našich vodních filtrů pomáhá odstraňovat z vody parazity, cysty, hormony, patogenní bakterie, dokonce i viry. Zbavuje vodu všech škodlivých látek, ale zároveň uchovává vitamíny, minerály a další zdraví prospěšné látky.

Filtrací vody tak můžete eliminovat obsah rtuti, rzi, olova, bahna, sedimentů, zápachu a pachuti. Žádný jiný systém nemá tolik benefitů pro naše zdraví a pohodlí. Se dvěma filtračními vložkami navíc dokáže přefiltrovat 3,5 litru za hodinu, což je rychlé a velmi pečlivé filtrování. Pořiďte si i kvalitní láhve a termosky na vodu.

Doporučujeme také: 

Koupit na e-shopu

vodní filtry na chaty a chalupy

filtry na pitnou vodu